Exit úniková hra - Faraónová hrobka

Spoločenská stolná úniková hra Exit: Faraónova hrobka vás zavedie do Údolia Kráľov. Je pre 1 až 6 hráčov a môžete ju hrať kdekoľvek. Najvyššia obtiažnosť Špecialista

Cena
13 €
10,83 € bez DPH
Dostupnosť:
Skladom
ks
Kód tovaru:
EFH
Značka:
Záruka:
2 roky

Vedeli ste, že únikovú hru si môžete zahrať aj z pohodlia domova? Stolová hra Exit a jej tri verzie poskytnú perfektný adrenalínom opradený zážitok z únikových hier doma alebo kdekoľvek sa vám zapáči. Séria únikových hier Exit pochádza z Nemecka a získala ocenenie Hra roka 2017. Neváhajte, vojdite do hrobky Tutanchamona a zažite neuveriteľné dobrodružstvo.

Uvedenie do deja: 

Viete si predstaviť, že sa vaša cesta po egyptských pamiatkach premení na boj o život? S novou únikovkou Exit: Faraónova hrobka to možné je. Ocitnete sa v hrobke kráľa Tutanchamona, v ktorej sa behom prehliadky stratíte. Chvíľu blúdite úzkymi chodbami, no váš záujem sa mení skôr na paniku. Keď sa dostanete do pohrebnej komory, začujete podivuhodný zvuk. Kamenné dvere za vami sa zavrú a vy sa nemôžete dostať von. Porozhliadnete sa okolo seba a nájdete zošit a starodávny kotúč. A odrazu zistíte, že celá hrobka je pokrytá tajomnými nápismi a rébusmi. Ak sa vám ich podarí včas vyriešiť, dostanete sa von. Ak nie, ostanete tu naveky.


Približná hmotnosť: 260g

Približné rozmery hry: 18x13x4cm


Hra je určená pre 1 až 6 hráčov.

Odporúčaný vek na hranie je od 12 rokov.

Dĺžka trvania hry sa pohybuje v rozmedzí 1 až 2 hodín.

V hre záleží na tímovej spolupráci hráčov, testuje logiku a dáva zabrať vynaliezavosti, ale s dávkou kreativity sa nemusíte večnosti v hrobke báť.


Hra obsahuje:

- dokopy 84 kariet (rébusové, s nápovedou, s odpoveďami)

- 2 zvláštne predmety

- 1 knihu

- 1 dešifrovací kruh

- pravidlá hry v slovenčine


Hra zo zadnej strany:

exit-faraonova-hrobka-taishihry


Výhody:

  • výhodná cena
  • viacero pokračovaní s rozličnou obtiažnosťou
  • možnosť hry v tíme, ale aj sám
  • vhodná ako darček
  • rozvíja kreativitu, vynaliezavosť


Nevýhody:

  • hra nie je znovuhrateľná